Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiekas ar Turcijas vēstnieci LatvijāTrešdien, 5. martā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tikās ar Turcijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijā Šerifi Serapu Ozdžoškunu (Şerife Serap Özcoşkun). Tikšanās laikā zemkopības ministrs informēja vēstnieci par aktualitātēm lauksaimniecības nozarē Latvijā, kā arī pārrunāja abu valstu turpmākās sadarbības iespējas. Tāpat zemkopības ministrs norādīja, ka Latvija ir ieinteresēta sadarboties ar Turcijas pārtikas un veterinārijas jomas atbildīgo institūciju, lai veicinātu savstarpējo lauksaimniecības un pārtikas produktu tirdzniecību.

Turcija ir nozīmīgs noieta tirgus Latvijas liellopu audzētājiem. 2013. gadā lielāko daļu no kopējā Latvijas lauksaimniecības produktu eksporta uz Turciju ieņem dzīvi liellopi, sasniedzot kopējo eksporta vērtību 0,99 miljonus eiro. Otru nozīmīgāko vietu lauksaimniecības produktu eksportā uz Turciju ieņem dzērieni, 2013. gadā sasniedzot kopējo eksporta vērtību 0,34 miljonus eiro.


Informāciju sagatavoja
Viktorija Kalniņa
sabiedrisko attiecību speciāliste
tālrunis: 67027622
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiekas ar Izraēl...
Sācies Jaunais Krimas karš

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter