Zemkopibas ministrs Jānis Dūklavs prezentēs Latvijas Prezidentūras prioritātes Eiropas Parlamenta komitejās Rīga, 2015.gada 19.janvāris. – Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs šonedēļ Eiropas Parlamenta atbildīgajās komitejās Briselē prezentēs Latvijas Prezidentūras prioritātes lauksaimniecībā un zivsaimniecībā. Eiropas Parlamenta Lauksaimniecības un lauku attīstības komitejā (AGRI) prezentācija norisināsies trešdien, 21.janvārī, bet Zivsaimniecības komiteja (PECH) Jāni Dūklavu uzklausīs ceturtdien, 22.janvārī.

Prezentācijā Lauksaimniecības un lauku attīstības komitejā (AGRI) ministrs uzsvērs konkurētspējas stiprināšanas nepieciešamību ES lauksaimniecības produktiem, kā arī Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) vienkāršošanu - ar mērķi panākt administratīvā sloga iespējamu samazināšanu. Tāpat tiks runāts par darbu pie bioloģiskās lauksaimniecības regulas un dzīvnieku veselības regulas, un sadarbību citos aktuālos jautājumos.

Savukārt Zivsaimniecības komitejā (PECH) galvenie jautājumi būs zivju daudzgadu pārvaldības plāns, darbs pie izkraušanās pienākuma regulas un zvejas ārējā dimensija - nolīgumi par zvejniecību starp ES un trešajām valstīm un ES pārstāvība sarunās ar piekrastes valstīm un starptautiskajās organizācijās.


Augulis: padziļināti jāanalizē cēloņi pensiju atšķ...
Latvijas lauksaimniekiem un pārtikas ražotājiem pa...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter