Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz AzerbaidžānuCeturtdien, 22. maijā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz Baku Azerbaidžānā, kur plānots tikties ar Azerbaidžānas lauksaimniecības ministru Heidaru Asadovu (Heydar Asadov). Tikšanās laikā paredzēta abu valstu sadarbības līguma parakstīšana veterinārajā jomā.

Vizītes laikā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apmeklēs starptautisko izstādi „World Food Azerbaijan 2014”, kurā piedalīsies arī pārtikas ražošanas uzņēmumi no Latvijas – SIA „Latvijas siers” (siera ražošana), SIA „Bauskas alus” (alus, bezalkoholiskie dzērieni), SIA „Piejūra” (zivju konservu ražošana), SIA „Salas zivis” (saldētas zivis, saldētas ogas) un SIA „Medījumu iepirkumi” (konservēta medījumu gaļa, kūpinātas desas).

Zemkopības ministrs Baku piedalīsies arī ministru forumā „Pārtikas drošības nodrošināšana, atbalstot mazās mājsaimniecības”.


Informāciju sagatavoja:
Dagnija Muceniece
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
tālrunis: 67027070, mob.: 26534104
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: Azerbaidžānas v...
A.Brigmanis: ZZS atbalsts Latvijas dalībai NATO ir...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter