Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs ar ES un trešo valstu lauksaimniecības ministriem un nozares ekspertiem spriedīs par lopkopības attīstībuCeturtdien, 3. aprīlī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs darba vizītē Kauņā (Lietuva) apmeklēs starptautisko lauksaimniecības izstādi „Agro’Balt2014”.

Starptautiskās izstādes „Agro’Balt2014” laikā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs piedalīsies diskusijā „Lopkopības vieta pasaules ekonomikā”, kurā ES un trešo valstu lauksaimniecības ministri apspriedīs iespējas, kā turpmāk efektīvāk attīstīt lopkopību un veicināt labākas starpvalstu tirdzniecības attiecības.

Diskusijā piedalīsies arī Lietuvas lauksaimniecības ministrs Vigīlijs Jukna, Ukrainas agrārās politikas un pārtikas rūpniecības ministrs Igors Švaika, Baltkrievijas lauksaimniecības un pārtikas rūpniecības ministra pirmais vietnieks Leonīds Mariničs, Veneto (Itālija) reģiona lauksaimniecības ministrs Franko Manzato, Gruzijas lauksaimniecības ministra vietnieks Davids Galgašvili, Saksijas – Anhaltes (Vācija) Lauksaimniecības un patērētāju aizsardzības ministrijas Lauksaimniecības, gēnu inženierijas, izglītības un veterinārijas departamenta direktors Hanss-Jurgens Šulcs, Eiropas Zemes īpašnieku organizācijas prezidents Kristofs Bīrens un Starptautiskās Bioloģiskās lauksaimniecības ES grupas direktors Marko Šlīters.
________________________    
Informāciju sagatavoja:
Dagnija Muceniece
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
tālrunis: 67027070, mob.: 26534104;
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Labklājības ministrija ar SUSTENTO pārrunā turpmāk...
U.Augulis: Acīmredzot nedrīkstam ļaut katram pašam...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter