Zemkopības ministrs ar Ungārijas un Lietuvas lauksaimniecības ministriem apspriežas par KLP reformu pēc 2013. gadaCeturtdien, 3. februārī, Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tikās ar Ungārijas lauksaimniecības ministru, Eiropas Savienības (ES) Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes priekšsēdētāju Šandoru Fazekašu un Lietuvas lauksaimniecības ministrs Kazi Starkevičius, lai spriestu par Eiropas Savienības (ES) Kopējās lauksaimniecības politikas reformu pēc 2013. gada.

„Tikšanās laikā es Ungārijas un Lietuvas kolēģiem vēlreiz uzsvēru Latvijas nostāju, ka Kopējās lauksaimniecības politikas pēc 2013. gada reformas rezultātā tiešajiem maksājumiem ir jākļūst taisnīgiem un jābūt vienlīdzīgi sadalītiem starp Eiropas Savienības dalībvalstu lauksaimniekiem. Panākt vienotu viedokli ir sevišķi svarīgi tāpēc, ka jau martā Eiropas Savienības Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomē plānots apstiprināt  padomes secinājumus par Kopējās lauksaimniecības politikas nākotni,” uzsver zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Darba vizītes laikā Ungārijas lauksaimniecības ministrs apmeklēja uzņēmumu „Rīgas piena kombināts” un zemnieku saimniecību „Mežcīruļi” Jelgavas novadā, kas nodarbojas ar piena, graudu un biogāzes ražošanu.

Jau ziņots, ka divu dienu darba vizītē Latvijā ieradies Ungārijas lauksaimniecības ministrs Šandors Fazekašs. Šobrīd Ungārija ir Eiropas Savienības (ES) prezidējošā valsts, tāpēc Ungārijas lauksaimniecības ministrs ir arī ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes priekšsēdētājs.


U.Augulis neformālajā Ministru padomē diskutēs par...
Augulis: ceļiem pieejamais finansējums šogad teju ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter