Zemkopības ministrija turpina sadarbību ar Latvijas Zinātņu akadēmiju un Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijuPiektdien, 25. februārī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) prezidents Juris Ekmanis un Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas (LLMZA) prezidente Baiba Rivža parakstīs ikgadējo nodomu protokolu, lai veicinātu lauksaimniecības un meža zinātnes ciešāku sadarbību ar citām LZA pārstāvētām nozarēm, un vienlaikus pārrunās 2010. gadā paveikto.

    Nodomu protokols paredz trīspusēju sadarbību ieteikumu izstrādē politikas plānotājiem par iespējamiem uzlabojumiem zinātnē un augstākajā izglītībā, zinātnes sasniegumu popularizēšanā un jauno zinātnieku sagatavošanā lauksaimniecības zinātnes jomā.

Tāpat protokols paredz semināru – diskusiju rīkošanu par Eiropas Savienības (ES) Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) iespējamo attīstību pēc 2013.gada.

Plānots, ka sadarbības ietvaros tiks nodrošināta Latvijas pārstāvju dalība Eiropas Lauksaimniecības, pārtikas un dabaszinātņu akadēmijas apvienības seminārā „Zinātne, sabiedrība un globālā pārtikas sistēma” Francijā, kas plānots šī gada 25. maijā Parīzē, un dalība Ziemeļvalstu lauksaimniecības zinātnieku asociācijas organizētajos pasākumos, tādējādi veicinot starptautisko zinātnisko sadarbību.

Protokola parakstīšana notiks Zemkopības ministrijā, Rīgā, Republikas laukumā 2, 2307. telpā pulksten 14.00.


Informāciju sagatavoja
Viktorija Kalniņa
sabiedrisko attiecību speciāliste
tālrunis: 67027622
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Izglītības un zinātnes ministrs ar pedagogiem Jelg...
Zemkopības ministrs ar Nīderlandes vēstnieku pārru...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter