Zemkopības ministrija konferencē Latgales lauksaimniekus informēs par nozaru aktualitātēmCeturtdien, 10. martā Zemkopības ministrija Rēzeknē organizē reģionālo konferenci lauksaimniekiem „Esi informēts un pelni laukos”, kurā notiks diskusijas par aktuālajiem jautājumiem lauksaimniecībā, zivsaimniecībā, mežsaimniecībā un lauku attīstībā.

Ikvienam konferences dalībniekam būs iespēja piedalīties kādā no trim darba grupām par lauksaimniekiem, zivsaimniekiem un mežsaimniekiem aktuāliem jautājumiem – Platībmaksājumu darba grupā, Investīciju darba grupā vai Zināšanu darba grupā.

Zemkopības ministrijas konference „Esi informēts un pelni laukos” notiks Rēzeknē, Rēzeknes pilsētas domē, Atbrīvošanas alejā 95.

Konferences sākums pulksten 11.00, noslēgums – pulksten 15.30, ierašanās un dalībnieku reģistrācija no pulksten 10.30. Konferences laikā būs iespēja iesniegt jautājumus zemkopības ministram Jānim Dūklavam, Zemkopības ministrijas un pakļautības iestāžu speciālistiem.

Lauksaimnieku, zivsaimnieku, mežsaimnieku un lauku iedzīvotāju jautājumus, uz kuriem ir vēlme dzirdēt atbildes konferencē, lūdzam iesūtīt uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot uz tālruni 63007559.


Informāciju sagatavoja
Dagnija Muceniece
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
tālrunis: 67027498, mob.tālrunis: 26534104
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


I.Jurševska: uz sociālās apdrošināšanas sistēmu jā...
Zemkopības ministrija un Latvijas Pašvaldību savi...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter