Zemkopības ministrija konferencē Kurzemes lauksaimniekus informēs par nozaru aktualitātēm2011. gada 1. aprīlī Zemkopības ministrija Talsos organizē reģionālo konferenci lauksaimniekiem „Esi informēts un pelni laukos”, kurā notiks diskusijas par aktuālajiem jautājumiem lauksaimniecībā, zivsaimniecībā, mežsaimniecībā un lauku attīstībā. Konferencē visi interesenti arī saņems jaunāko informāciju nodokļu jomā.

Ikvienam konferences dalībniekam būs iespēja piedalīties kādā no trim darba grupām par lauksaimniekiem, zivsaimniekiem un mežsaimniekiem aktuāliem jautājumiem – Platībmaksājumu darba grupā, Investīciju darba grupā vai Zināšanu darba grupā.

Zemkopības ministrijas konference „Esi informēts un pelni laukos” notiks: Talsu Tautas nams, Lielā iela 19/21.

Konferences sākums pulksten 11.00, noslēgums – pulksten 15.30, ierašanās un dalībnieku reģistrācija no pulksten 10.30. Konferences laikā būs iespēja iesniegt jautājumus zemkopības ministram Jānim Dūklavam, Zemkopības ministrijas un pakļautības iestāžu speciālistiem.

Lauksaimnieku, zivsaimnieku, mežsaimnieku un lauku iedzīvotāju jautājumus, uz kuriem ir vēlme dzirdēt atbildes konferencē, lūdzam iesūtīt uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot uz tālruni 63007558.


Informāciju sagatavoja
Dagnija Muceniece
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
tālrunis: 67027498, mob.tālrunis: 26534104
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Labklājības ministre Ilona Jurševska dosies kārtēj...
Aivars Berķis par Latvijas Zemnieku savienības kon...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter