Zemkopības ministrija aicina uz konferenci „Meža nozare Latvijas neatkarības 20 gados”Piektdien, 25. februārī Rīgā, viesnīcas „Radisson Blu Hotel Latvija” konferenču zālē „Omega” notiks Zemkopības ministrijas, Ekonomikas ministrijas un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas kopīgi rīkota konference „Meža nozare 20 Latvijas neatkarības gados”.

Konferencē tās dalībnieki tiks iepazīstināti ar meža nozares attīstību Latvijā kopš neatkarības atgūšanas brīža, sniedzot ieskatu meža sociālajos, ekonomiskajos un ekoloģiskajos aspektos un to mijiedarbībā. Tāpat arī tiks prezentēts ziņojums par Latvijas meža nozares attīstības dinamiku un rezultātiem pēdējos 20 gados, ko Zemkopības ministrija izstrādājusi sadarbībā ar partneriem atbilstoši starptautiskajai metodikai un Latvijas meža nozares specifikai.
   
„Latvijas meža nozare kā vienots veselums ir un būs būtiska Latvijas ekonomikas sastāvdaļa, tā dod darbu un iztiku Latvijas iedzīvotajiem un mājvietu daudzveidīgai florai un faunai tagad un dos arī nākotnē,”     uzsverot tēmas aktualitāti, norāda zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Meža nozares nākotnes izaicinājumi prasa sabalansēt mežsaimnieku, ekonomistu, vides speciālistu un kokrūpnieku prioritātes. Tāpēc konferencē īpašs uzsvars likts un ilgtspējīgas meža apsaimniekošanas rādītāju analīzi. Tāpat būs iespēja plašāk iepazīties ar ekspertu vērtējumu par meža nozares ekoloģiskajiem, ekonomiskajiem un sociālajiem faktoriem. Piedaloties paneļdiskusijā, klātesošie varēs gūt atbildes no nozares speciālistiem par sevi interesējošajiem meža nozares jautājumiem.

Konferencē aicināti piedalīties visi interesenti, kā arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji. Lūgums iepriekš pieteikties pa tālruni 67027543 vai pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Papildu informācija:
Anita Baumane
Meža departamenta Meža stratēģijas nodaļas
vadītāja vietniece
tālr.: 67027543
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Zemkopības ministrs ar Nīderlandes vēstnieku pārru...
ZZS arī turpmāk stingri iestāsies pret pensiju un ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter