Zaļo un zemnieku savienības prioritāte – valsts un tās iedzīvotājiZaļo un zemnieku savienību (ZZS) patiesi uztrauc situācija lauksaimniecībā un tas, kā šobrīd attīstās sarunas par tiešmaksājumiem zemniekiem un arī Kohēzijas fonda (izlīdzināšana starp dažādi attīstītām valstīm un reģioniem) līdzekļu sadale.

Tādēļ ZZS aicina premjeru V.Dombrovski publiski paust sabiedrībai, vai ir notikusi vienošanās Briseles varas gaiteņos par atbalstu izmaiņām Lisabonas līgumā apmaiņā pret atbalstu tiešmaksājumu palielināšanai Latvijas lauksaimniekiem. ZZS uzskata, ka pirms šādu valstij saistošu un nozīmīgu dokumentu parakstīšanas būtu jānotiek plašākām diskusijām gan Saeimā, gan sabiedrībā.

ZZS vēlreiz stingri iestājas, ka tās prioritāte bija, ir un būs Latvijas lauki un lauksaimniecība, kā arī pašvaldību, tai skaitā, visu iedzīvotāju labklājība.

ZZS kategoriski noraida valdošās koalīcijas politiķu pausto viedokli par it kā politisko tirgu, kur ZZS apmaiņā pret darbu valdībā varētu atbalstīt izmaiņas Lisabonas līgumā, kas ir būtisks Eiropas finanšu stabilizācijas jautājums.

Vēl jo vairāk, ZZS ir sagatavojusi un iesniegusi Saeimā grozījumus Latvijas Republikas Satversmē, kas konstitucionālā līmenī nostiprinātu tādus valsts pamatus apdraudošus jautājumus kā valsts valoda, demokrātija, parlamentārisms, teritorijas nedalāmība un karogs.

Arī tad, kad jautājums par atbalstu izmaiņām Lisabonas līgumā tiks skatīts Saeimā, ZZS lems valstiski atbildīgi.


Valsts bankām jāpaliek valsts īpašumā
ZZS iesniegs likumprojektu par sešu Satversmes pan...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter