Viktors Valainis : Energocenu dēļ dzīve īpaši pasliktināsies 60% iedzīvotāju

Energoresursu cenu pieauguma dēļ dzīve īpaši pasliktināsies 60% iedzīvotāju, kuriem nav gaidāmi "algas pieaugumi", trešdien debatēs par opozīcijas virzīto lēmumu Saeimā sacīja Saeimas deputāts Viktors Valainis (Zaļo un Zemnieku savienība/ ZZS).

Saeima ārkārtas sēdē šodien nodeva izskatīšanai Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijai Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) un citu opozīcijas deputātu virzīto lēmumprojektu uzdot valdībai izstrādāt papildu risinājumus energokrīzei.

Valainis atzīmēja, ka nākamajā ziemā Ministru prezidentam alga palielināsies par 42% un ekonomikas ministram par 33%, savukārt trīs piektdaļām Latvijas iedzīvotāju nav gaidāmi "nekādi algas pieaugumi".

Latvijā energoresursu cenas nesamērīgi aug, kas nozīmē, ka minētajiem 60% no Latvijas iedzīvotājiem dzīve paliks sliktāka, uzsvēra politiķis. "Energoresursu cenu pieaugums ir mērāms divu miljardu eiro apmērā. (..) Valdība saka "dalīsim šo pieaugumu uz pusēm", bet pēc būtības piedāvā tikai ceturto daļu no atbalsta," atzīmē deputāts.


Ziņas avots un visa ziņa: 

https://zinas.tv3.lv/latvija/viedokli/valainis-energocenu-del-dzive-ipasi-pasliktinasies-60-iedzivotaju/?fbclid=IwAR0Pq6v9RW7B_dvEcaZEuydKqTW--xmKDgPboEYdK_MFRc4H1tF5wUaMdXE

Foto: KASPARS KRAFTS, F64

Ludzā notika Ministru kabineta izbraukuma sēde
Diskusija ''Energoneatkarība – bet par kādu cenu!'...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter