VIDEO: «Kas notiek ar drošību? SAB direktora izvēle, ASV un NATO sarunas ar Krieviju» ( LSM.LV)

Satversmes aizsardzības birojam (SAB) drīz būs jauns vadītājs. Saeimas Nacionālās drošības komisija šim amatam atbalstījusi plašākai sabiedrībai maz pazīstamā Egila Zviedra kandidatūru, bet balsojums parlamentā paredzēts nākamnedēļ. Savukārt jau šodien Briselē noslēgušās NATO un Krievijas sarunas par Maskavas pieprasītajām "drošības garantijām". Par šiem abiem ar drošību saistītajiem tematiem šovakar norisināsies diskusija LTV raidījumā "Kas notiek Latvijā?"

Tiešraidē no Briseles pievienosies Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks NATO Edgars Skuja. Diskusijā piedalīsies arī NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts un militāro jautājumu blogeris Mārtiņš Vērdiņš.

Par līdzšinējā SAB direktora vietnieka Egila Zviedra virzīšanu iestādes vadītāja amatā un kandidāta izvēles kritērijiem diskutēs Saeimas Nacionālās drošības komisijas vadītājs Māris Kučinskis (Zaļo un zemnieku savienība) un Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA), kā ar Nacionālās drošības komisijas deputāti Inese Lībiņa-Egnere (''Jaunā Vienotība'') un Valērijs Agešins ("Saskaņa").  

Raidījuma ieraksts: https://ej.uz/ej6a

Kāda ir Jūsu attieksme par valdības nostāju, ka pē...
Šodienas jautājums: Kādām jābūt nākamā SAB vadītāj...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter