Valsts vizītē Jelgavu apmeklēs Somijas prezidents ar kundziŠodien Jelgavu valsts vizīte apmeklēs Somijas Republikas prezidents Sauli Nīniste un viņa dzīvesbiedre Jenni Haukio. Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš, Somijas prezidents un pilsētas mērs Andris Rāviņš piedalīsies siltumapgādes uzņēmuma „Fortum” biomasas koģenerācijas stacijas atklāšanā. Jelgavā Somijas prezidents ar kundzi vēl apmeklēs Latvijas Lauksaimniecības universitāti un Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeju.

Pulksten 12 Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš, Somijas prezidents un pilsētas mērs Andris Rāviņš piedalīsies siltumapgādes uzņēmuma „Fortum” biomasas koģenerācijas stacijas atklāšanā. Jaunā koģenerācijas stacija nodrošinās apmēram 85 procentus no pilsētas centralizētās siltumapgādes slodzes.

Tikmēr Somijas prezidenta dzīvesbiedre Jenni Haukio iepazīsies ar Ādolfa Alunāna Memoriālo muzeju.

Somijas prezidents ar kundzi vēl apmeklēs Latvijas Lauksaimniecības universitāti, tiksies ar universitātes rektoru un mācībspēkiem.

Pēc tam augstie viesi apmeklēs Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeju un apskatīs tā ekspozīcijas. Somijas Republikas prezidents Sauli Nīniste un viņa dzīvesbiedre Jenni Haukio parakstīsies Jelgavas viesu grāmatā, kā arī noklausīsies Jelgavas mūzikas skolas audzēkņu koncertu.


Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē


ZZS Saeimas frakcijas vadītāja Augusta Brigmaņa rī...
ZZS pieprasa nekavējoties risināt situāciju veselī...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter