Valsts prezidents Andris Bērziņš un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz Jelgavas novaduPirmdien, 12. maijā, Valsts prezidents Andris Bērziņš un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz Jelgavas novadu, lai klātienē iepazītos ar situāciju lauksaimniecībā, kā arī ar zemniekiem pārrunātu aktualitātes lauksaimniecības nozarē.

Darba vizītes laikā Valsts prezidents un zemkopības ministrs apmeklēs lielāko graudkopības un rapša lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvo sabiedrību „Latraps” Elejā, savukārt Sesavas pagastā viesosies zemnieku saimniecībā „Rudeņi”, kas darbojas augkopības un lopkopības nozarēs. Vizītes laikā Valsts prezidents un zemkopības ministrs tiksies ar zemniekiem, tostarp arī piensaimniekiem, lai pārrunātu aktualitātes lauksaimniecībā.
   
Tāpat Valsts prezidents un zemkopības ministrs vizītes noslēgumā Ķekavas novadā apmeklēs lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības uzņēmumu SIA „DOJUS Latvija”.Informāciju sagatavoja
Viktorija Kalniņa
sabiedrisko attiecību speciāliste
tālrunis: 67027622
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Labklājības ministrs Uldis Augulis klātienē sveic ...
Cilvēks ir vissvarīgākais!

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter