Valainis rosina piešķirt vienreizēju 200 eiro pabalstu pensionāriem ( ZZ.LV)

Lai mazinātu Covid-19 infekcijas izplatības radīto negatīvo ietekmi, tai skaitā apkures cenu pieaugumu, valstij būtu jāizmaksā vienreizējs 200 eiro pabalsts vecuma un invaliditātes pensijas saņēmējiem, paredz Saeimas opozīcijas deputāta Viktora Valaiņa (ZZS) iesniegtais priekšlikums.

Politiķis attiecīgo priekšlikumu iesniedzis Saeimā skatītajos grozījumos Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likumā.

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) atbalsta Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) aicinājumu par senioru un personu ar invaliditāti dzīves apstākļu uzlabošanu ārkārtas situācijas laikā un aicina valdību nekavējoties pieņemt lēmumu par ne mazāk kā 200 eiro vienreizēja pabalsta izmaksu, aģentūru LETA informēja ZZS pārstāve Dace Kārkliņa.

"Ikvienu mājsaimniecību šis gads ir nepatīkami pārsteidzis ar arvien pieaugošiem elektrības, apkures un citiem rēķiniem. Seniori un personas ar invaliditāti, kas saņem valsts pensijas un pabalstus, to izjūt īpaši skaudri. Valdība nevar vienaldzīgi nolūkoties, kā cilvēki tiek dzīti trūkumā," uzsver ZZS līdzpriekšsēdētājs Armands Krauze. 

Raksta avots un viss raksts: Zemgales Ziņas (  https://ej.uz/9ypo

ZZS: Valdības stabilitāti noteiks PVN atcelšana en...
Diskusija par vakcināciju pret Covid-19 kā pienāku...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter