Valainis: Dārgs žogs ieslodzījuma vietām kārtējo reizi apliecina sliktu valsts budžeta plānošanu ( NRA.LV)

Laikā, kad valstij ir nopietni jādomā, kā atbalstīt iedzīvotājus un uzņēmējus strauji augošo cenu situācijā, valdībai ir īpaši rūpīgi jāvērtē ikviena izdevumu pozīcija valsts budžetā. Lai gan nemitīgi dzirdam, ka nav iespēju samazināt nodokļu slogu vai piešķirt papildus atbalstu kādām sabiedrības grupām, valdība turpina izšķērdīgi finansēt citas vajadzības, par ko liecina, piemēram, šonedēļ darba kārtībā esošais jautājums par īpaši dārga žoga izbūvi divām ieslodzījumu vietām, norāda Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāts Viktors Valainis.

Tieslietu ministrija aicina no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem piešķirt 654 000 eiro Rīgas Centrālcietuma žoga posma (306 metri) un Cēsu audzināšanas iestādes nepilngadīgajiem žoga posma (130 metri) nomaiņai. Tiek lēsts, ka metrs žoga izmaksās 1500 eiro, kas, V.Valaiņa ieskatā, ir nesamērīgi dārgi.

Raksta avots un viss raksts: https://nra.lv/latvija/379196-valainis-dargs-zogs-ieslodzijuma-vietam-kartejo-reizi-apliecina-sliktu-valsts-budzeta-planosanu.htm

©Vladislavs Proškins / F64 

A.Krauze aicina valdību uz nekavējošu rīcību pārti...
V.Valainis: Dārgs žogs ieslodzījuma vietām kārtējo...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter