Valainis aicina mediķiem nodrošināt 10% atalgojuma pieaugumu, kā bija solīts

Politiķiem nepieciešams turēt doto vārdu un 2022.gadā nodrošināt mediķiem apsolīto atalgojuma pieaugumu par 10%, šodien Saeimas debatēs par nākamā gada valsts budžetu Zaļo un zemnieku savienības frakcijas vārdā sacīja deputāts Viktors Valainis (ZZS).

Politiķis norādīja, ka 2022.gads būs grūts, ņemot vērā arī siltuma tarifa pieaugumu par 40% un grūtības, kādas sagaida uzņēmējus. Nākamajā gadā inflācija ir paredzēta 4%, kas ir ārkārtīgi daudz situācijā, ka jau pašlaik trešdaļa iedzīvotāju saskaras ar problēmām nepieciešamo izdevumu segšanai, norādīja deputāts.

Valainis apgalvoja, ka Lietuvā ar nodokļu atvieglojumiem tiek sniegts atbalsts Covid-19 dēļ cietušajām nozarēm, kamēr Latvijai šādu atbalstu saņemot krietni ierobežotāks loks - grāmatu un periodisko izdevumu jomas.

ZZS deputāts akcentēja, ka nepieciešami ilgtermiņa risinājumi mazākaizsargāto senioru atbalstīšanai, jo viņi jau pašlaik domā, kurus no saviem izdevumiem segt, jo visam nauda nepietiek. Politiķis rosināja sākt mazo pensiju indeksāciju divreiz gadā.

Raksta avots un viss raksts: NRA.LV ( https://ej.uz/chnd

©Vladislavs Proškins / F64

Latvijas Valdība: Ja tautai nav maizes, lai ēd kūk...
Valainis: Politiķiem jātur solījums un jāpalielina...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter