Uz darbu brauc, bet strādā attālināti? ( LA.LV)

Jau gandrīz divus gadus ar retiem pārtraukumiem 13. Saeima ir strādājusi attālināti. Ik pa laikam kāda deputātu grupa ierosina pāriet uz darbu klātienē, bet šo priekšlikumu Saeimas vairākums noraida. Tā notika arī pagājušajā nedēļā. Pēc tam sociālajos medijos sākās diskusija, cik pamatoti deputāti saņem kompensācijas dzīvokļu īres un transporta izdevumu segšanai, ja viņi strādā no mājām.

Lēmuma projektu "Par uzdevumu Saeimas prezidijam nekavējoties atsākt Saeimas darbu klātienē" pagājušajā nedēļā bija iesnieguši opozīcijas deputāti no dažādiem politiskajiem spēkiem – arī ZZS.

Viens no ZZS līderiem Armands Krauze "Latvijas Avīzei" norādīja, ka attālinātajās komisiju sēdēs daži komisiju vadītāji deputātiem neļauj izteikties, kā tas ir noticis Aizsardzības un iekšlietu komisijā.

Par tās vadītāja J. Rancāna rīcību ir rakstīts iesniegums Mandātu un ētikas komisijai. Tā gan lietu neierosināja. A. Krauze uzskata, ka deputāti varētu pirms sēdes nodot negatīva testa rezultātu un strādāt klātienē, kur ir iepējamas kvalitatīvākas debates.

Jāatgādina, kā ZZS deputāts Viktors Valainis kādā sēdē aktīvi debatēja vairākas stundas, kuru laikā bija aizbraucis no Rīgas līdz Baltkrievijas pierobežai. A. Krauze atzina, ka šajā reģionālajā vizītē sēžu dienā viņi bija devušies kopā.


Viss raksts un raksta avots: LA.LV ( https://ej.uz/5sh7

Viens no simta: Armands Krauze zina visu par bitēm...
Vai Latvijā būtu jāatceļ lielāko daļu no Covid- 19...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter