Ukrainas lauksaimniekus interesē Latvijas lauksaimniecības kooperācijas pieredzeTrešdien, 5. oktobrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un ZM speciālisti tikās ar Ukrainas lauksaimniecības nozares pārstāvjiem, lai pārrunātu Latvijas pieredzi piena lopkopībā un lauksaimniecības kooperatīvu izveidē. Tikšanās laikā sprieda par Latvijas lauksaimnieku pieredzes sekmīgu ieviešanu Čerņigovas reģionā Ukrainā. Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs atzinīgi vērtē Ukrainas lauksaimnieku izpratni par kooperācijas nozīmi nozares sekmīgā attīstībā.
 

Čerņigovas reģiona lauksaimniecības nozares pārstāvji Latvijā iepazīsies ar Latvijas mazo un vidējo piena lopkopības saimniecību pieredzi veterinārajā uzraudzībā un piena kvalitātes jautājumos. Ukraiņu lauksaimnieki ir ieinteresēti uzzināt, kā dzīvē veiksmīgāk ieviest kooperācijas principus. Viesošanās gaitā tiks apmeklētas arī lauku saimniecības un kooperatīvās sabiedrības.


Ukrainas delegācija Latvijā ieradusies, īstenojot Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) projektu “Mazo un vidējo piena lopkopības saimniecību kapacitātes celšana ES kvalitātes standartu sasniegšanai Čerņigovas reģionā, Ukrainā”. Šo projektu finansē no Latvijas divpusējai attīstības sadarbībai paredzētajiem finanšu līdzekļiem.


Augulis aicina Baltkrieviju veicināt Eirāzijas kra...
Augulis apmeklē Baltkrieviju sadarbības stiprināša...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter