Svinīgi atklās rekonstruēto tiltu pār Dīvaju SkrīverosRekonstruētā tilta pār Dīvaju atklāšanas pasākums notiks otrdien, 21. jūnijā, plkst. 9.30 autoceļa A6 Rīga-Daugavpils-Krāslava-Baltkrievijas robeža (Pāternieki) 77,30 km. Svinīgajā atklāšanas pasākumā piedalīsies satiksmes ministrs Uldis Augulis, Va/s „Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs Ivars Pāže, SIA”Tilts”, SIA „Vektors T”, SIA „Dromos” pārstāvji, Skrīveru pašvaldības vadītāja Gunta Lisenko.

Satiksmes ministrs Uldis Augulis: „Autoceļu būvdarbu sezona rit pilnā sparā. Pašreiz autoceļu būvniecības un rekonstrukcijas darbi notiek vairāk kā 40 objektos. Kopumā 2011. un 2012. gados plānots rekonstruēt ap 600 km asfaltēto ceļu, kā arī remontēt šajos ceļa posmos esošos tiltus. Daudzus no šiem objektiem jau šogad nodosim ekspluatācijā un tilts pār Dīvaju būs pirmais.”

Tilta rekonstrukciju uzsāka 2009.gadā. Iepriekšējā tilta konstrukcijas tika pilnībā demontētas un jaunais tilts tika veidots kā nepārtrauktas sistēmas monolīta dzelzsbetona konstrukcija. Tagad tilta garums ir 57,4 m, brauktuves platums ir 11,5 m, ietvju platums ir 2,5 m un 1,0 m.

Rekonstrukcijas darbi pabeigti 2011.gada jūnijā. Būvdarbus veica: SIA „Tilts”. Projektu izstrādāja: SIA „Vektors T”. Būvuzraudzību veica: SIA „Dromos”. Kopējās būvdarbu izmaksas: 2,3 milj. Ls (tajā skaitā PVN). Finansējuma avots: valsts budžets.

Informācijai: Dīvajas tilts uzbūvēts 1937.gadā, iepriekš rekonstruēts 1958. un 1977. gados.

Aicinām pasākumā piedalīties arī mediju pārstāvjus.
 

Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas
projektu vadītāja
Ieva Niedra
tālr.: 67028161
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Satiksmes ministrs iepazīsies ar Rīgas brīvostu
LM parlamentārais sekretārs piedalīsies ES Nodarbi...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter