Satiksmes ministrs: valsts šobrīd nevar atļauties finansiāli papildus atbalstīt airBalticSatiksmes ministrs Uldis Augulis ir nosūtījis vēstuli pārējiem Latvijas nacionālās aviokompānijas „Air Baltic Corporation” akcionāru pārstāvjiem, vēršot viņu uzmanību uz lidsabiedrības zaudējumiem šā gada pirmajā ceturksnī un informējot par valsts ierobežoto iespēju finansiāli atbalstīt uzņēmumu, ja šāda nepieciešamība rastos.

Ņemot vērā to, ka saskaņā ar 2009. gadā noslēgto akcionāru līgumu valstij šobrīd ir salīdzinoši neliela ietekme uz aviokompānijas saimniecisko darbību un uzņēmuma pārvaldību faktiski īsteno „airBaltic” privāto akcionāru pārstāvji, satiksmes ministrs uzsver, ka valsts šobrīd nevarēs investēt papildus līdzekļus uzņēmumā, ja šāda nepieciešamība radīsies.

Līdz ar to finansiāla atbalsta nepieciešamības gadījumā „airBaltic” būs iespējams rēķināties tikai ar privāto akcionāru papildus ieguldījumiem.

„Air Baltic Corporation” ir dibināta 1995.gadā. Aviokompānijas galvenie akcionāri ir Latvijas valsts (52,6%) un „Baltijas aviācijas sistēmas” (47,2%).

 
Ināra Pomere
Satiksmes ministra padomniece
Tālrunis: 29206664, 67028305
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Uldis Augulis: „Grobiņas pašvaldība ir piemērs, ka...
Izglītības un zinātnes ministrija aicina diskutēt ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter