Satiksmes ministrs un LIKTA prezidente Bāliņa parakstīs sadarbības memoranduSatiksmes ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 13.janvārī, tikās ar Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) pārstāvjiem un vienojās parakstīt sadarbības memorandu par valsts elektronisko sakaru nozares infrastruktūras un pakalpojumu attīstības veicināšanu.

Šādu memorandu varētu parakstīt jau tuvākajā laikā.

Puses pārrunāja virkni jautājumu, kas saistīti ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) nozares attīstību un sadarbību normatīvo aktu un citu ar nozari saistīto dokumentu izstrādē.

LIKTA prezidente Signe Bāliņa atzinīgi novērtēja līdzšinējo sadarbību ar Satiksmes ministriju un uzsvēra, ka asociācija vienmēr bijusi uz sadarbību vērsta un gatava iesaistīties nozarei svarīgu jautājumu risināšanā.

Tikšanās laikā LIKTA pārstāvji aktualizēja jautājumu par Eiropas Savienības (ES) fondu sniegto iespēju izmantošanu IKT sektora konkurētspējas veicināšanā. Savukārt ministrs U.Augulis atbalstīja ideju par LIKTA ekspertu konsultāciju izmantošanu ES fondu līdzekļu piesaistīšanā nozarei. Ministrs arī uzsvēra savstarpējās sadarbības un komunikācijas nozīmi nozares attīstības veicināšanai.

Sarunās arī piedalījās arī citi LIKTA biedri: Juris Binde („Latvijas Mobilais telefons” prezidents), Miks Ozols („Telia Latvija” valdes priekšsēdētājs), Juris Gulbis („Lattelecom” valdes priekšsēdētājs), Andris Melnūdris (LIKTA ģenerāldirektors).


Labklājības ministre neformālajā ES sociālo lietu ...
ZM: detalizētus priekšlikumus par Latvijai labvēlī...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter