Satiksmes ministrs Mērsragā ar pašvaldību pārstāvjiem pārrunās reģiona aktualitātesPiektdien, 8.jūlijā, satiksmes ministrs Uldis Augulis ieradīsies darba vizīte Mērsragā, kuras laikā paredzēts pārrunāt vairāku Kurzemes novadu ceļu stāvokli un šobrīd veicamos ceļu rekonstrukcijas darbus.

„Dažādie transporta infrastruktūras jautājumi – ceļu remontdarbi, pasažieru pārvadājumi, ostu attīstība, ir vienlīdz nozīmīgi kā Rīgā, tā arī Latvijas novados,” norāda satiksmes ministrs Uldis Augulis. „Iepazīstot situāciju klātienē novados, daudzus aktuālus jautājumus izdodas risināt ātrāk un efektīvāk, kā arī pašvaldību pārstāvjiem un uzņēmējiem ir tieša iespēja komunicēt par problēmām ar atbildīgās nozares ministru,” uzsver Augulis.

Satiksmes ministrs tiksies ar Mērsraga, Rojas, Talsu, Dundagas novadu pašvaldību pārstāvjiem un uzņēmējiem, tās laikā pārrunās Stendes – Laucienes – Mērsraga ceļa rekonstrukcijas gaitu, aktualitātes, kas saistītas ar Ceļu fonda finansējumu pašvaldībām, kā arī apspriedīs situāciju pasažieru pārvadājumu jomā reģionā. Vizītes laikā plānota Mērsraga ostas apskate, kā arī tiks pārrunāti mazo ostu attīstības plāni un veicamie pasākumi.

Satiksmes ministru U.Auguli darba vizītē pavadīs VAS "Latvijas valsts ceļi" valdes priekšsēdētājs Ivars Pāže. Tikšanās notiks Mērsraga novada Ostas biznesa centrā, Lielā ielā 62, pulksten 12.00.


Papildu informācija:
Ināra Pomere
Ministra padomniece
Tālr. 67028305, 29206664
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Informāciju sagatavoja:
Aivis Freidenfelds
Komunikācijas nodaļas vadītājs
Tālr. 67028013, 29241016
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Augulis: pasažieru pārvadājumu jomā nepieciešama a...
Zaļo un Zemnieku savienība ir par pensiju indeksāc...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter