Satiksmes ministrs iepazīstas ar lidostas attīstības projekta virzībuCeturtdien, 18. maijā, satiksmes ministrs Uldis Augulis piedalījās valsts akciju sabiedrības „Starptautiskā lidosta „Rīga”” pārstāvju sanāksmē. Ministrs vēlējās iepazīties ar projekta „Starptautiskā lidostas ”Rīga” infrastruktūras attīstība” projektēšanas darbu gaitu, kā arī uzklausīt lidostas valdes priekšsēdētāja ziņojumu par paveikto lidostas organizatoriskās struktūras optimizācijā.

Lidostas jaunā vadība šā gada pirmajos četros mēnešos, efektivizējot uzņēmuma pārvaldību, ietaupījusi 240 tūkstošus latu jau 2011. gada budžetā.

Sanāksmē lidostas valdes priekšsēdētājs Arnis Luhse ziņoja par izmaiņām organizatoriskajā struktūrā, pārvaldes aparāta optimizāciju, tālākajiem soļiem lidostas organizatoriskās struktūras pārskatīšanā, kā arī Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansēto projektu realizāciju.

„Lidostas „Rīga” valde ir spējusi mainīt iepriekšējo, teiksim atklāti, neekonomisko saimniekošanas sistēmu, nodrošinot gan daudz efektīvāku lidostas vadību, gan arī pašas lidostas darbību attiecībā pret lidostas klientiem un aviosabiedrībām,” pēc lidostas „Rīga” pārstāvju sanāksmes teica satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Ministrs uzsver, ka runa nav tikai par ietaupītajiem 240 tūkstošiem latu, kas ieekonomēti, optimizējot uzņēmuma struktūru un sakārtojot iepirkuma procesu, bet arī par saprotamu un saimnieciski izdevīgu lidostas pārvaldības procesa nodrošināšanu. „Lidosta „Rīga” ir ļoti nozīmīgs Latvijas transporta infrastruktūras objekts, tāpēc ir svarīgi ne tikai skaitīt ietaupītos latus, bet arī darīt visu, lai lidostas darbs būtu mūsdienīgs attiecībā pret klientiem un aviosabiedrībām, lai lidosta spētu elastīgi reaģēt uz tirgus pieprasījumu un piedāvāt jaunus pakalpojumus un iespējas,” uzskata Augulis.


Ināra Pomere
Satiksmes ministra padomniece
Tālrunis 67028305, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Zemsavieši atbalsta Meža īpašnieku biedrības "Meža...
Labklājības ministre ar sociālajiem partneriem dis...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter