Satiksmes ministrs iepazīsies ar ceļu būves objektiem VidzemēTrešdien, 5.oktobrī, satiksmes ministrs Uldis Augulis kopā ar Latvijas valsts ceļi (LVC) valdes priekšsēdētāju Ivaru Pāži apmeklēs autoceļa P32 Līgatne - Skrīveri ceļu būves objektus.

Šobrīd darbi norit autoceļa Līgatne- Skrīveritrīs objektos: no 13,9- 16,8 km strādā PS TS „Ceļu būve”, no 18,3- 27,4 km strādā SIA „Via” un no 36,5-41,1 km strādā SIA „8CBR”. Visi šie minētie ceļa posmi tiek rekonstruēti ar ERAF līdzfinansējumu. Tuvākajā laikā tiks pabeigts autoceļa posms no 13,9 - 16,8 kilometram. Pārējos objektos darbi turpināsies arī nākamgad.

Satiksmes ministram ieplānota arī autoceļa P4 Rīga - Ērgļi rekonstruējamo posmu no Kastrānes līdz Ķeipenei un no Juglas līdz Suntažiem apskate.

Satiksmes ministrs kopā ar LVC valdes priekšsēdētāju tiksies arī ar ceļu būves uzņēmumu pārstāvjiem. Ministrs plānojis pārrunāt būvdarbu plānošanas, kā arī projektu un ceļu kvalitātes jautājumus. LVC valdes priekšsēdētājs paredzējis informēt par augustā notikušās ceļu pārbaudes rezultātiem, kurā piedalījās arī satiksmes ministrs.


I. Jurševska: ir nopietni jāstrādā pie sociālās ap...
Parakstīta Vienošanās par „airBaltic” turpmāko fin...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter