Satiksmes ministrs iepazīsies ar autoceļu rekonstrukcijas gaituTrešdien, 20.jūlijā, satiksmes ministrs Uldis Augulis iepazīsies ar būvdarbu gaitu uz autoceļa A4 Rīgas apvedceļš (Baltezers - Saulkalne) posma 0,70 - 12,48 km un pārrunās aktuālos nozares jautājumus ar ceļu būvētājiem.

Satiksmes ministrs Uldis Augulis norāda: „Šobrīd Latvijā norit ceļu būvdarbi vairāk nekā 40 objektos un šajā plānošanas periodā ceļu būvētājiem kopumā jārekonstruē vairāk nekā 800 km ceļu. Jaunizveidotās Ceļu padomes darba kārtībā esmu aktualizējis jautājumu par ceļu būvdarbu plānošanu vismaz trīs gadu periodā. Ir izstrādāta valsts galveno un reģionālo autoceļu nepieciešamo remontdarbu karte 2012. - 2014.gadam, kas jau nodota plānošanas reģioniem un pašvaldībām prioritāšu noteikšanai”.

„Mums jau 2012.gada budžeta ietvaros ir jāizveido sistēma (Ceļu fonda atjaunošana) ar skaidri prognozējamu un paredzamu finansējumu ceļu būvei ilgtermiņā, kas būs darba kārtības jautājums augusta sākumā paredzētajā Ceļu padomes sēdē,” uzsver satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Ceturtdien, 21.jūlijā, ministrs turpinās iepazīties ar ceļu būves darbiem objektos, kas tiek rekonstruēti ar Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumu.

Masu plašsaziņas līdzekļu pārstāvji aicināti klātienē iepazīties ar ceļu būvdarbu gaitu trešdien ap pulksten 10.00 uz autoceļa A4 Rīgas apvedceļš (Baltezers - Saulkalne) posma 0,70 - 12,48 km. Precizējošu informāciju var iegūt, zvanot satiksmes ministra padomniecei Inārai Pomerei pa tālruņa numuru 29206664.


Ināra Pomere
Ministra padomniece
Tālr.: 67028305, 29206664
www.sam.gov.lv


ZM: lauksaimnieku iesaistīšanai klimata pārmaiņu p...
Saeimas deputāte Dace Reinika un labklājības minis...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter