Sākas pieteikšanās uz LZS jaunatnes nodaļas rīkoto strībola turnīruTurpinot tradīciju, jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas Zemnieku savienības Jaunatnes nodaļa rīko LZS basketbola turnīru! Turnīrs notiks 5. jūlijā, plkst. 12 Baložu vidusskolas sporta laukumā, Skolas ielā 6.
Nodaļu vadītāji, lūdzu apziniet savas nodaļas biedrus, kuri būtu gatavi uzspēlēt basketbolu vai arī vienkārši kopā ar ģimeni atbraukt un pavadīt sestdienu pozitīvā gaisotnē. Lūgums komandas pieteikt līdz 3. jūlijam, sūtot pieteikumu uz 
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot Nodaļas nosaukumu, dalībnieku vārdus un uzvārdus!
Tā kā pasākuma noslēgumā plānots komandām pasniegt veicināšanas balvas, paredzēta simboliska dalības maksa 10 Eur apmērā no komandas.
Neskaidrību gadījumā rakstīt uz 
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai zvanīt Jaunatnes nodaļas vadītājam un galvenajam turnīra tiesnesim Reinim Uzulniekam 28360166!

Uz tikšanos 5. Jūlijā Baložos!

 


 


Zemkopības ministrs J.Dūklavs dodas darba vizītē u...
NMA atgādina: pensionāriem bezmaksas ieeja Rīgas p...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter