Saeimas vēlēšanās Zemnieku savienības un LSDSP kopīgais premjera amata kandidāts būs Viktors Valainis

Latvijas Zemnieku savienība (LZS) nolēmusi veidot kopīgu apvienību ar ārpusparlamenta esošo Latvijas Sociāldemokrātisko strādnieku partiju (LSDSP), un apvienības premjera amata kandidāts uz 14. Saeimas vēlēšanām būs parlamentārietis Viktors Valainis (Zaļo un Zemnieku savienība).

Apvienības izveidošana ļauj tai startēt vēlēšanās ar pašreizējo nosaukumu – Zaļo un Zemnieku savienība, jo apvienības veidošanai nepieciešamas vismaz divas partijas.

Pēc Latvijas Zaļās partijas (LZP) paziņojuma par izstāšanos no kopīgās apvienības LZS ķērās pie jaunu sabiedroto meklēšanas un trešdien panākta vienošanās, ka tie būs sociāldemokrāti. Viena no vecākajām partijām Latvijā, kas pēc neatkarības atjaunošanas tikai vienu reizi bijusi pārstāvēta Saeimā.

LZS priekšsēdētājs Armands Krauze norādīja: "Zinot, ka mums ir daudz zaļu zemnieku, turpinās šīs idejas darboties, mēs esam ārpus Rīgas, LSDSP pilsētā."

Raksta avots un viss raksts: LSM https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/saeimas-velesanas-zemnieku-savienibas-un-lsdsp-kopigais-premjera-amata-kandidats-bus-viktors-valainis.a459588/?utm_source=facebook&utm_campaign=news&utm_medium=admin&fbclid=IwAR3vxM3xH2UIrMM2ZrZ7kxq29TXjziJQpfsDWt5alBguF406D42Nb5dxWVU 

LZS Boulinga turnīrs 2022!
ZZS veidos kopīgu apvienību ar LSDSP

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter