Saeimas komisija atbalsta deputāta pilnvaru piešķiršanu uz laiku Guntim KalniņamSaeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija šodien atbalstīja deputāta pilnvaru piešķiršanu Guntim Kalniņam (LZS) uz laiku, kamēr Raimonds Bergmanis pildīs aizsardzības ministra pienākumus.

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija sagatavos rīkojuma projektu un tas varētu tikt skatīts septembrī, kad parlaments atsāks darbu. Tomēr, ja līdz tam tiks sasaukta Saeimas ārkārtas sēde un tiks lemts par šī jautājuma iekļaušanu darba kārtībā, tad to varētu skatīt arī ātrāk.

12.Saeimas vēlēšanās Kalniņš pēc iegūto punktu skaita ir nākamais pretendents uz deputāta amatu no Zaļo un zemnieku savienības Zemgales vēlēšanu apgabala saraksta. Kalniņš apliecinājis, ka piekrīt uzņemties deputāta pienākumus. Kalniņam deputāta pilnvaras tiks apstiprinātas Saeimas sēdē, kad viņam arī būs jānodod svinīgais solījums.

Kalniņš Rīgas Tehniskajā universitātē ieguvis profesionālo maģistra grādu siltumenerģētikā un siltumtehnikā, iegūstot inženiera kvalifikāciju. Latvijas Lauksaimniecības akadēmijā viņš ieguvis inženiera-mehāniķa kvalifikāciju. 


Mēs koalīciju nešūpojam! Saruna ar Saeimas deputāt...
Augulis Luksemburgā diskutēs par nodarbinātības un...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter