Saeima noraida priekšlikumu atteikties no Covid-19 sertifikātu izmantošanas ( NRA.LV)

Saeima šodien noraidīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas iesniegto likumprojektu, kas paredzēja likvidēt nepieciešamību pēc Covid-19 testēšanas, vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta Latvijā.

ZZS rosināja veikt grozījumus Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā, svītrojot pantus, kas paredz nepieciešamību uzrādīt Covid-19 sertifikātu, lai apliecinātu vakcinācijas vai pārslimošanas faktu vai informāciju par veiktā testa rezultātu, kā arī svītrot likuma pantus, kas nosaka epidemioloģiskās drošības prasības darba vidē.

"Vairākas Eiropas valstis, arī kaimiņvalstis, ir paziņojušas, ka, mainoties Covid-19 izplatībai un palielinoties vakcinācijas aptverei, tās atteiksies no sertifikātu lietošanas. Arī Latvijā pašlaik spēkā esošajam "zaļajam" un "sarkanajam" režīmam vairs nav epidemioloģiska pamatojuma, jo ar vīrusu inficējas kā vakcinētie, tā arī nevakcinētie," uzsver Tavars.

"Valdība vēl tikai domā un spriež, kā mazināt noteiktos ierobežojumus un kāda varētu būt mūsu dzīve pēc ārkārtējās situācijas beigām, taču Latvijas iedzīvotāji vēlas ātru rīcību no politiķiem," iepriekš pauda ZZS līdzpriekšsēdētājs, parlamenta deputāts Armands Krauze.

Raksta avots un viss raksts: NRA.LV ( https://ej.uz/pbqp

©f64.lv, Vladislavs Proškins

​'Spried ar Delfi.lv" par valdības neveiksmēm cīņā...
Viņķeles un Kariņa atbildība pazudusi ( Diena.lv)

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter