Saeima apstiprina deputāta pilnvaras uz laiku Jānim StrazdiņamSaeima ceturtdien, 6.februārī, apstiprināja 11.Saeimas deputāta pilnvaras uz laiku Jānim Strazdiņam.

 Pirms Saeimas balsojuma J.Strazdiņš nodeva deputāta svinīgo solījumu, ko apliecināja ar savu parakstu.

 J.Strazdiņš 11.Saeimā ievēlēts no Zaļo un Zemnieku savienības kandidātu saraksta Rīgas vēlēšanu apgabalā un Saeimas sastāvā iestājās, jo deputāta mandātu uz laiku nolicis Raimonds Vējonis, kurš tagad ieņem aizsardzības ministra amatu.

J.Stradiņš bijis ievēlēts vairākos Saeimas sasaukumos - 8. un 9.Saeimā viņš vadīja Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisiju un strādāja Eiropas lietu komisijā, Pilsonības likuma izpildes komisijā, Sabiedrības veselības apakškomisijā, Iedzīvotāju demogrāfiskās attīstības apakškomisijā, Sporta apakškomisijā, Nacionālā attīstības plāna īstenošanas uzraudzības apakškomisijā, kā arī bija Rietumeiropas Savienības Asamblejas Latvijas delegācijas vadītājs.

Savukārt 10.Saeimā J.Strazdiņš bija Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājas biedrs, strādāja arī Saimnieciskajā komisijā un Attīstības plānošanas apakškomisijā.


Saeimas Preses dienests


Dūklavs viesosies Maskavā (Diena)
Augulis: ģimeņu materiālais atbalsts ir jāsasaista...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter