Sabiedrībai ir jāzina atbildīgie! Politiski izmeklēs valdības Covid-19 krīzē pieļautās kļūdas

Sabiedrībai ir jāsaprot, kāpēc Covid-19 pārvarēšanas procesā valdība ir pieļāvusi tik daudz kļūdu, kā arī jāzina atbildīgie, uzskata Saeimas deputāts Viktors Valainis (ZZS), pēc kura iniciatīvas tika savākti vienas trešās daļas opozīcijas deputātu paraksti, lai izveidotu parlamentāro izmeklēšanas komisiju.


Vēl jo vairāk tāpēc, ka pārbaudes jau veic Veselības ministrija, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, kā arī Ģenerālprokuratūra, kas sākusi pārbaudi par vakcīnu iepirkumu.

Tādu uzdevumu Saeima ir devusi jaunajai izmeklēšanas komisijai, kurā būs pa vienam deputātam no katras frakcijas. Paredzēts, ka tā strādās pusgadu, bet pēc tam parlaments var lemt par termiņa pagarināšanu.

V. Valainim zīmīgi šķiet, ka uzreiz pēc tam, kad opozīcijai izdevās savākt nepieciešamo parakstu skaitu, veselības ministrs Daniels Pavļuts ("AP") izteica rājienu ministrijas valsts sekretārei Dainai Mūrmanei-Umbraško par pārkāpumiem saistībā ar "BioN­Tech/Pfizer" vakcīnu iepirkumu, pazeminot viņu amatā, tā it kā parādot, ka ministrija jau pati ir reaģējusi.

Raksta avots un viss raksts: ( https://ej.uz/ge5e

1:1 Gundars Rēders, Viktors Valainis un Ainars Lat...
42 politiskās organizācijas 41 pašvaldībā – kādu p...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter