Rolands Broks ticies ar Spānijas Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Mariju Konsuelo Femenijas kundziIzglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks šodien tikās ar Spānijas Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Mariju Konsuelo Femenijas kundzi.

Vizīte noritēja savstarpēji draudzīgā  gaisotnē, atzīmējot abu valstu īpašo sadarbību izglītības iespēju pilnveidē, kas visstraujāk ir attīstījusies profesionālās izglītības un mūžizglītības jomā. Izglītības un zinātnes ministrs R.Broks augstu novērtēja Latvijas arodvidusskolu audzēkņu iespējas izkopt amatam nepieciešamās prasmes mācību prakses laikā Spānijā.

Savukārt Spānijas Karalistes ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece atzinīgi izteicās par spāņu valodas apguves iespēju attīstību Latvijā, vienlaikus norādot, ka tā ir trešā izplatītākā valoda pasaulē un pozitīvi novērtēja izglītības un zinātnes ministra rūpes apzināt Latvijas bērnu skaitu, kuri izglītību iegūst ārvalstīs.

Sarunas laikā tika panākta vienošanās par pieprasījuma spāņu valodas apguvei apzināšanu un iespējamo Migela Servantesa institūta pārstāvniecību Latvijā, kā arī par maksimālu atsaucību to Latvijā reģistrēto bērnu skaita apzināšanā, kas mācības apgūst Spānijā.

 

Sagatavoja:
Inga Bandeniece
Izglītības un zinātnes ministra padomniece
komunikācijas jautājumos
Tālrunis: 29151713
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


LM parlamentārais sekretārs piedalīsies ES Nodarbi...
Uldis Augulis: Satiksmes ministrija nav priekšvēlē...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter