Rāviņš: valstij svarīgi mainīt nostāju pret pašvaldībāmValstij ir svarīgi mainīt nostāju pret pašvaldībām, tajā skaitā nevajadzētu koncentrēt visus līdzekļu Rīgā un galvaspilsētas reģionā, 28.martā Latvijas Zemnieku savienības kongresā (LZS) sacīja Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš (LZS).

Viņš norādīja, ka risinājums ir jārod tādos jautājumos kā finansējuma sadalīšanai starp valsti un pašvaldībām, Eiropas Savienības fondu kvalitatīvu izlietojumu un pašvaldību konsolidāciju.

Runājot par iespējamiem draudiem valstij, Rāviņš pauda, ka drošība ir atkarīga ne tikai no tā, cik ir tanku, bet arī no iedzīvotāju noskaņojuma, attieksmes pret valsti, lokālpatriotisma un patriotisma kopumā.

Partijas “Latvijai un Ventspilij” pārstāvja Gunta Blumberga sveicieni no Ventspils domes priekšsēdētāja, “Latvijai un Ventspilij” priekšsēdētāja Aivara Lemberga LZS kongresā tika sveikti ar aplausiem. Blumbergs norādīja uz tādām LZS raksturojošajām īpašībām kā stabilitāte, sadarbība un sirsnība.

Viņš izteica pateicību par iespēju strādāt kopā ar LZS un sacīja, ka ikvienu no LZS biedriem raksturo sirsnība un novēlēja, lai šīs īpašības partijai saglabājas.

Arī Liepājas partijas pārstāvis Gunārs Ansiņš izteica pateicību par sadarbību un norādīja, ka LZS raksturo politiskā stabilitāte, mērķtiecība un aktīvs darbs gan esot valdība, gan strādājot opozīcijā.
 


Izsludina pieteikšanos Zemkopības ministrijas konk...
Partijas priekšsēdētāja Augusta Brigmaņa runa part...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter