Politiķiem jāizvairās nacionālo jautājumu izmantot politiskā kapitāla vairošanaiPolitiķiem pēc referenduma vairs nevajadzētu sava politiskā kapitāla vairošanai izmantot nacionālo jautājumu, jo tas var tikai vēl vairāk saasināt emocijas sabiedrībā, pārnesot tās jaunā pakāpē, sacīja Zaļo un zemnieku savienības līderis Augusts Brigmanis.

Politiķis pats šodien referendumā jau nobalsojis "pret" un novērojis lielu iedzīvotāju aktivitāti, kas tikai apliecinot šī jautājuma svarīgumu sabiedrībā.

Skaidrs, ka šis nacionālais jautājums būs aktuāls un tiks uzturēts arī pēc referenduma un politiķiem būtu jāizvairās runāt par tēmām, kas apzināti šķeļ sabiedrību, kas ir pašas par sevi saprotamas. Partijas nedrīkst no šo jautājumu cilāšanas veidot savu politisko kapitālu, uzsvēra Brigmanis.

Viņš ir pārliecināts, ka ir jāveic attiecīgas izmaiņas Satversmē, lai noteiktu, ka par atsevišķiem jautājumiem, tostarp valodu, referendumus nav iespējams sarīkot. Savukārt atbildīgajiem dienestiem ir jātiek skaidrībā, vai šis lietas netiek "inspirētas no ārienes".


Valodu referendums – dārgs socioloģiskās aptaujas ...
Manas pārdomas, Labās gribas manifestu lasot

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter