Piektdien Kocēnu novadu apmeklēs izglītības un zinātnes ministrsPiektdien, 27. maijā, Kocēnu novadā viesosies izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks, Saeimas Bērnu un jaunatnes lietu apakškomisijas priekšsēdētāja Dace Reinika un Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas priekšsēdētājs Vitauts Staņa.

Vizītes ietvaros ministrs apmeklēs Vaidavas speciālo internātpamatskolu un Rubenes pamatskolu, kur tiksies ar skolu direktoriem un pedagogiem.

Dienas otrajā pusē Kocēnu kultūra namā norisināsies tikšanās ar Kocēnu novada izglītības iestāžu vadītājiem, Kocēnu novada domes priekšsēdētāju Jāni Olmani un Izglītības pārvaldes speciālistiem.

Pēc viesošanās Kocēnu novadā ministrs dosies uz Valmieras Pārtikas ražotāju vidusskolu un Valmieras 36. arodvidusskolu, lai tiktos ar iepriekšminēto izglītības iestāžu vadītājiem un Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāvjiem.

Informāciju sagatavoja:
Elīna Upīte
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Kocēnu novada dome
Tālr.: 642 07683
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.kocenunovads.lv


Latvija ar Ukrainu, Turciju un Ķīnu attīstīs tranz...
Zemsavieši atbalsta Meža īpašnieku biedrības "Meža...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter