Parlaments aicina vidusskolu un pamatskolu vecāko klašu audzēkņu skolotājus pieteikt jauniešus tiešsaistes skolu programmai “Iepazīsti Saeimu”!

Skolu programma "Iepazīsti Saeimu" ir pielāgota virtuālajai videi, paplašinot parlamenta piedāvājumu skolu jauniešiem – klātienē vai attālināti tiešsaistē iepazīties ar parlamenta darbu.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību un rekomendācijas tās ierobežošanai, klātienes lekcijas patlaban nenotiek.

Skolu programmas lekcija tiešsaistē

Parlaments aicina vidusskolu un pamatskolu vecāko klašu audzēkņu skolotājus pieteikt jauniešus tiešsaistes skolu programmai "Iepazīsti Saeimu".

Tās mērķis ir ieinteresēt jauniešus par politiskajiem procesiem Latvijā, izglītot par Saeimu un tās struktūru, likumdošanu, deputātu darbu, demokrātiju un sabiedrības līdzdalību.

Lekcija tiek organizēta platformā Zoom un ilgst aptuveni vienu stundu.

Skolas tiešsaistes lekcijai var pieteikties, skolotājam aizpildot pieteikumu
https://forms.gle/BGaWLsv5GDh8noac8, zvanot 67087321 vai sūtot e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Lekcijas iespējams pieteikt darba dienās no pulksten 9.00 līdz 16.00, iepriekš saskaņojot laiku.

Pēc lekcijas noklausīšanās tiek izsniegts elektronisks apliecinājums.

Skolu programmas lekcija Saeimā (patlaban nenotiek)

Iepriekš piesakoties, skolu programmas lekciju var noklausīties Saeimas Apmeklētāju un informācijas centrā, apvienojot to ar Saeimas nama apskati. Piesakoties skolu programmai ceturtdienā, lekcija tiek apvienota ar Saeimas sēdes apmeklējumu (ierašanās no pulksten 9.30).

Lekcija un ekskursija ilgst aptuveni divas stundas un optimālais dalībnieku skaits tās norisei parlamentā ir līdz 25 skolēniem.

Vairāk informācijas: https://ej.uz/t8n3

​Ne tikai politiskajā arēnā, bet arī sporta laukum...
LZS Varakļānu domē pārstāv Janīna Grudule, Jānis M...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter