​PAR VISIEM RAŽOTĀJIEM un VISĀM NOZARĒM LATVIJĀ!

PAR VISIEM RAŽOTĀJIEM un VISĀM NOZARĒM LATVIJĀ! 

PAR Kažokzvēru nozari 

Diemžēl, kad jābalso, dominē emocionālais, bet pragmatiskie aspekti netiek ņemti vērā TV24 radījumā "Nacionālo interešu klubs" 13.Saeimas deputāts (Zaļo un Zemnieku savienība), Latvijas Zemnieku savienība priekšsēdētājs Armands Krauze Kad komisijās notiek diskusijas, tad ir pieejami dažādi dati, bet tad kad ir jābalso, tad dominē emocionālais un pragmatiskie apstākļi bieži vien netiek ņemti vērā. Tad neviens vairs neskatās, kādu pienesumu nozare dod valsts budžetam. 

Ar Covid laiku ekonomika ir ļoti sabremzējusies. Pa šiem gadiem ļoti liels apjoms naudas ir aizņemts, kopš Covid mēs esam aizņēmušies 6 miljardus- tas ir ļoti daudz. Igaunijā kopīgais valsts parāds sastāda šādu summu, mums savukārt valsts parāds ir pieaudzis no 11 uz 17 miljardiem. Tikko kā būs beigusies aizņemtā nauda, būs milzīgas problēmas. 

Tad mums būs jāskatās katrs cents un katra nozare kas iemaksā valsts budžetā, lai savilktu kopā galus. Tāpēc ir neapdomīgi runāt par nozares likvidāciju, kad perspektīvā nākošais un aiznākošais gads valstij un visiem iedzīvotājiem būs ļoti grūts. 

Skaties sižetu: https://xtv.lv/rigatv24/video/8VNwe0jJGPo-deputats_kad_jabalso_domine_emocionalais_bet_pragmatiskie_aspekti_netiek_nemti_vera?fbclid=IwAR1iZeB8qTPNG4rrsU96OrmHUIYOJjKcm35oKCfQKj42iQbu5-t63Ojsxv0

Viktors Valainis komentē ZZS aicinājumu Plešam atb...
Jaunākie partiju reitingi: Zaļo un Zemnieku savien...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter