Par Kandavas novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Normunds ŠtofertsŠodien Kandavas novada domes jaunā sasaukuma pirmajā sēdē par novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Normunds Štoferts no partijas "Latvijas Zemnieku savienība" (LZS). Kandavas novada domes priekšsēdētājam ir viens vietnieks, un par vietnieku ievēlēts kādreizējais pašvaldības vadītājs Alfrēds Ķieģelis (LZS).

Vietnieka amatam pretendēja arī citas partijas kandidāts, bet tam nebija vairākuma atbalsta, jo no trim mazākuma partijām - "Reģionu alianses" (RA), "Vienotības" (V) un Reformu partijas (RP) - divas mazākuma partijas atbalstīja LZS vadību.

"Sastopoties ar pārējā mazākuma piecu deputātu atbalstu mums, arī atlikusī mazākuma partija sēdes gaitā piekāpās un nesaglabāja ultimatīvu opozicionāru nostāju, kas vieš cerību, ka dome vismaz sāks strādāt bez opozīcijas, taču nevar izslēgt, ka tomēr opozīcija varētu veidoties darba gaitā," skaidroja Ķieģelis, paužot cerību uz vēl konstruktīvāku domes darbu nekā agrāk.

"Reģionu aliansei" uzticēts vadīt vienu no komitejām, informēja Ķieģelis.

Kā ziņots, iepriekš starp Kandavas novada domē ievēlētajām partijām notika pārrunas, lai vienotos par domi bez opozīcijas, bet vēlēšanās Kandavā uzvarējusī LZS mēra amatam plānoja virzīt uzņēmēju un līdzšinējo deputātu Normundu Štofertu.


Par Amatas novada domes vadītāju atkārtoti ievēlēt...
Par Balvu novada domes priekšsēdētāju atkārtoti ie...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter