Opozīcijas ZZS vēl mēģina glābt pozīciju obligātas vakcinēšanās jautājumā

Ņemot vērā arvien lielākus nācijas šķelšanās riskus un no tā izrietošu valsts iekšējās drošības apdraudējumu, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) aicina nekavējoties atsaukt visus likumprojektus un politiskās iniciatīvas, kas vērstas uz sabiedrības pretnostatīšanu vakcinācijas vai citos jautājumos.

ZZS valdes līdzpriekšsēdētāji Edgars Tavars un Armands Krauze uzsver, ka mēģinājumi ierobežot cilvēku brīvu izvēli un to šķirošana var novest pie tāda apjoma nevadāmiem protestiem un procesiem, kuru sekas var apdraudēt Latvijas kā demokrātiskas un drošas valsts pamatus.

"Neskatoties uz valdības nekonsekvento lēmumu izraisīto haosu, kam vēl noris parlamentāra izmeklēšana, mēs aicinām visus politiķus neatkarīgi no politiskās piederības un pārliecības, bet jo īpaši 13. Saeimas deputātus, neizmantot šo situāciju savu īstermiņa politisko mērķu vai šauru interešu vārdā. Mēs aicinām apzināties situācijas nopietnību un rīkoties atbildīgi," norāda ZZS līderi.

Tavars un Krauze rosina Saeimas prezidiju sasaukt ārkārtas parlamenta sēdi klātienē, lai lemtu par vakcinācijas likumprojekta, kas ļautu atlaist nevakcinētos darbiniekus, atsaukšanu, vienlaikus nodrošinot kvalitatīvu un daudzpusīgu diskusiju Saeimas deputātu vidū par šo sabiedrībai nozīmīgo jautājumu.

Raksta avots un viss raksts: NRA.LV  ( https://ej.uz/9fsf

FOTO: ©F64 

LZS priekšsēdētājs Armands Krauze piedalīsies Pils...
Deputāti kritizē, ka Vakcinācijas biroja vadītājam...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter