Notiks Latvijas un Krievijas transporta ministru preses brīfingsCeturtdien, 7. aprīlī, notiks satiksmes ministra Ulda Auguļa un Krievijas transporta ministra Igora Ļevitina preses brīfings.

Preses brīfings paredzēts plkst. 10:30 VAS „Latvijas Dzelzceļš” telpās Rīgā, Gogoļa ielā 3. Tajā piedalīsies Augulis un Ļevitins, kā arī „Latvijas Dzelzceļš” valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis. Pēc brīfinga žurnālistiem būs iespēja uzdot jautājumus Augulim un Magonim.

Abu ministru tikšanās laikā tiks pārrunāta ātrgaitas dzelzceļa satiksmes izveidošana starp Rīgu un Maskavu, kā arī Latvijas un Krievijas sadarbība transporta infrastruktūras uzlabošanā uz transporta ass Rīga – Maskava.

Starp Latviju un Krieviju ir izveidojies saturīgs dialogs ne vien ministru, bet arī Starpvaldību Komisijas ekspertu līmenī, kas veicina abu valstu sadarbību transporta jomā.

Iepriekšējā Auguļa tikšanās ar Ļevitinu notika pērn 20. decembrī, Valsts prezidenta Valda Zatlera oficiālās vizītes Krievijā laikā.

Uz preses brīfingu žurnālistiem iepriekš jāpiesakās Satiksmes ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļā, zvanot pa tālruni 67028274 vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Ierodoties nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.


Elīna Balgalve
Satiksmes ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: 67028274, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Augulis dosies darba vizītē uz Krāslavu
R.Broks Preiļu novadā diskutē par pārmaiņām izglīt...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter