Notiks ikgadējais Latvijas Zemnieku savienības kongressSestdien, 26.martā, plkst.10 Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, notiks ikgadējais Centriskās partijas Latvijas Zemnieku savienība (LZS) kongress.

Kongresā piedalīsies vairāk nekā 350 LZS biedri no visiem Latvijas reģioniem, to skaitā pašvaldību vadītāji, LZS deputāti un ministri.

Ar ziņojumu par līdz šim paveikto un nākotnes iecerēm uzstāsies partijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, satiksmes ministrs Uldis Augulis, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks, labklājības ministre Ilona Jurševska, kā arī Veselības ministrijas parlamentārā sekretāre Dagnija Staķe.

Atbilstoši partijas Statūtiem šogad LZS kongresā notiks partijas priekšsēdētāja, viņa vietnieku, valdes u.c. institūciju vēlēšanas.

Lai nākamajā LZS valdē nodrošinātu visu reģionu vienlīdzīgu pārstāvniecību, pēdējo divu mēnešu laikā visos piecos Latvijas reģionos tika noorganizētas reģionālās konferences, kurās reģioni izvirzīja savus kandidātus LZS amatpersonu vēlēšanām. No katra reģiona izvirzītajiem četriem valdes locekļu kandidātiem LZS kongress izvēlēsies divus, tādejādi LZS valdē būs 13 cilvēki – partijas priekšsēdētājs, priekšsēdētāja pirmais un otrais vietnieks, kā arī pa diviem pārstāvjiem no katra Latvijas reģiona. Visas 53 LZS nodaļas vienbalsīgi partijas priekšsēdētāja amatam izvirzīja līdzšinējo LZS priekšsēdētāju Augustu Brigmani.

LZS ar Latvijas Zaļo partiju veido politisko apvienību Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS). ZZS ir noslēgts sadarbības līgums arī ar Liepājas partiju un partiju „Latvijai un Ventspilij”.


Plašsaziņas līdzekļu pārstāvju ievērībai!

Savu dalību LZS kongresā lūdzam pieteikt līdz 25.marta plkst.12, pa tālruni 67323628 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
 

Informāciju sagatavoja:
Artūrs Graudiņš,
CP LZS ģenerālsekretārs.
Tālrunis: 67323628
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Augustu Brigmani atkārtoti ievēl par ZZS priekšsēd...
Lieldienās pirmais saskaņotais vilciena un mazbānī...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter