Notika ZZS kompetenču treniņš8. jūnijā notika jau otrie Zaļo un Zemnieku savienības kompetenču treniņi, kur tika  uzaicināti trīs no sešiem ZZS parlamentārajiem sekretāriem, kuri klātesošiem pastāstīs par aktualitātēm katrs savā atbildības jomā.  

 

Ar ievadvārdiem sāka LZS ģenerālsekretārs Artūrs Graudiņš, bet pēc tam par šā brīža politiskajām aktualitātēm pastāstīja Armands Krauze – ZZS valdes priekšsēdētājs, Ministru prezidenta parlamentārais sekretārs. Par darbu pie 2017. gada budžeta veidošanas un situācija Valsts ieņēmumu dienestā Finanšu ministrijas parlamentārais sekretārs Edgars Putra un par ceļiem, tranzītu un AirBaltic Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs Edgars Tavars.

 

Zaļo un Zemnieku savienības kompetenču treniņi ir diskusiju cikls, kuros ikvienam apvienības biedram ir iespēja papildināt savas zināšanas un attīstīt kompetenci svarīgākajās valsts pārvaldes jomās, kā arī būt informētiem par aktuālākajām norisēm valstī. Iegūtās zināšanas būs īpaši noderīgas pašvaldību vēlēšanu deputātu kandidātiem, gatavojoties publiskajām diskusijām, intervijām un sarunām ar vēlētājiem  


ZZS valde atbalsta A.Čakšas virzīšanu apstiprināša...
Latvija un Ukraina vēlas uzlabot sadarbību lauksai...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter