Noslēdzies LZS Jaunatnes nodaļas organizētais 5. jubilejas strītbola turnīrs.Šī gada turnīrs pulcēja  līdz šim lielāko dalībnieku skaitu, salīdzinot ar pārējiem gadiem, jo turnīrā piedalījās 12 vīriešu komandas un 3 sieviešu komandas. Vīriešu konkurencē turnīrā piedalījās LZS komandas no Rīgas, Ilūkstes, Bauskas, Balviem, Krimuldas, Ķekavas, Daugavpils nodaļām, kā arī viena Latvijas zaļās partijas komanda, savukārtsieviešu konkurencē LZS Ilūkstes, Ķekavas un Jaunatnes nodaļas apvienotā komanda, kā arī Zaļās partijas komanda no Baldones.

 

Vīriešu komandas tika sadalītas divās apakšgrupās pa sešām komandām, kur katras grupas trīs labākās komandas turpināja cīņu par pirmo vietu, bet komandām, kas ieņēma grupā 4. - 6.vietu tika dota iespēja cīnīties par CERĪBU kausu. A grupā visveiksmīgākā izrādījās LZS Balvu nodaļa, kam sekoja LZS Ķekavas nodaļa un LZS Ilūkstes nodaļa, savukārt, B grupā uzvaras laurus plūcu pagājušo divu turnīru uzvarētāja LZS Jaunatnes nodaļa – kā otrā LZS Rīgas Vidzemes nodaļa un 3.vietā LZS Krimuldas nodaļa. Izšķirošajās cīņās kā pirmie pusfinālā tikās LZS Ķekavas nodaļas un LZS jaunatnes nodaļas sportisti, kuraizraujošā cīņā tikai ar pēdējo sekunžu trīspunkta metiena palīdzību uzvaru svinēja LZS Jaunatnes nodaļa - 14:13. Otrajā pusfinālā savā starpā tikās LZS Balvu nodaļas un LZS Ilūkstes nodaļas aktīvisti, iepriekš grupu turnīrā pārāki izrādījās LZS Balvu nodaļas pāstāvji ar rezulātu 9:1, šoreiz cīņabija līdzīga grupu turnīrām un ar rezultātu 10:2 uzvaru atkārtoti svinēja un finālā iekļuva LZS Balvu nodaļa.  Cīņā par 3. vietu laukumā devās turnīra mājnieki Ķekavas nodaļa un Ilūkstes nodaļas pārstāvji. Rezultatīvā spēlē ar 14: 10 uzvarēja LZS Ilūkstes nodaļa un izcīnīja 3. vietu. Finālā tikās LZS Balvu nodaļa un pēdējo divu gadu čempioni LZS Jaunatnes nodaļa. Fināla spēle pierādīja savu nozīmi, kur abas komandas cīnījās par katru laukuma centimetru un tomēr kontrolējot visu spēles gaitu ar 8:5 uzvarēja LZS Balvu nodaļa pārspējot iepriekšējo divu gadu čempionus un iegūstot CEĻOJOŠO kausu. Cīņā par CERĪBU kausu tikās divas Daugavpils komandas. Ar rezultātu 10:8 uzvarēja Daugavpils Dēpils komanda, kuru pārstāvāja LZS Daugavpils Jaunates nodaļas koordinators Juris Ozols. 

 

Sieviešu turnīrā trīs komandas aizvadīja divu apļu turnīru aizvadot 4 spēles katra. Pirmo vietu uzvarot visās četrās spēlēs uzvarēja Latvijas zaļās partijas Baldones nodaļa, otrajā vietā LZS Ilūkstes nodaļa, bet trešajā vietā palika LZS Ķekavas un Jaunatnes apvienotā nodaļa.

 

Ņemot vērā, to, ka šis bija jubilejas turnīrs organizatorisarūpēja dažādus pārsteigumus. Visas dienas garumā dalībnieki un visi atbraukušie varēja mieloties ar sašliku un ceptām desām, bija burvīgi Latvija Universitātes karsējmeiteņu priekšnesumi un deputātu paraugspēle, kā arī dienas laikā visiem bija iespēja piedalīties dažādos konkursos - šautriņu mešanā, svarbumbu celšanā, basketbola soda metienos un mazo grozu pārbaudījumos, kā arī spēlēt zolīti un novusu.

 

Vietu sadalījums vīriešiem:

1)      LZS Balvu nodaļa

2)      LZS Jaunatnes nodaļa

3)      LZS Ilūkstes nodaļa

4)      LZS Ķekavas nodaļa

5)      LZS Krimuldas nodaļa

6)      LZS Rīgas Vidzemes nodaļa

7)      LZS Daugavpils nodaļa ( Dēpils)

8)      LZS Daugavpils nodaļa (Ozo Team)

9)      LZS Bauskas nodaļa

10)    LZS Rīgas Ziemeļu nodaļa

11)    LZS Kurzemes priekšpilsētas nodaļa

12)    Latvijas Zaļā partija

 

Vietu sadalījums sievietēm:

1)      LZP Baldones nodaļa

2)      LZS Ilūkstes nodaļa

3)      LZS Ķekavas un Jaunatnes apvienotā nodaļa

 

Paldies LZS vadībai, īpaši Augustam Brigmanim, Uldim Augulim un Artūram Graudiņam par atbalstu. Lielu paldies sakām arī LZS biedram un Ķekavas Domes depuātam Aigaram Vītolam par atbalstu turnīra organizēšanā. Paldies arī mūsu atbalstītājiem SIA Sportland, SIA Belss un SIA Telcom.


Jānis Dūklavs: ES jāpiešķir lauksaimniekiem tiešs ...
Jānis Dūklavs: šobrīd svarīgākais lēmums ir par ti...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter