Noraida priekšlikumu par papildu finansējumu izglītības un iekšlietu darbiniekiem

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija šodien noraidīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) priekšlikumus papildu līdzekļu piešķiršanu pedagogu atalgojuma pieaugumam un "Republikas" priekšlikumus par atalgojuma palielināšanu iekšlietu darbiniekiem.

Budžeta komisija šodien skata likumprojektiem "Par valsts budžetu 2022.gadam" un "Par vidēja termiņa budžeta ietvaru 2022., 2023. un 2024.gadam" iesniegtos priekšlikumus.

Tika noraidīti ZZS priekšlikumi par papildu 22 miljonu eiro novirzīšanu pedagogu atalgojuma pieaugumam, 500 000 eiro piešķiršanu sociālās atbalsta programmas paplašināšanai pedagogiem, kuri zaudē darbu skolu tīkla optimizācijas rezultātā. Atbalstu neguva arī ZZS priekšlikums papildus 6,9 miljonus eiro novirzīt zinātnei.

Netika atbalstīti deputātu Evijas Papules (R) un Ērika Pucena (R) priekšlikumi no Kultūras ministrijas (KM) kultūras mantojumam paredzētajiem līdzekļiem trīs miljonus eiro piešķirt Valsts policijas darbiniekiem konkurētspējīga atalgojuma nodrošināšanai un no KM mākslai un literatūrai plānotajiem līdzekļiem pārdalīt trīs miljonus eiro Valsts glābšanas un ugunsdzēsības darbiniekiem konkurētspējīgam atalgojumam.

Raksta avots un viss raksts: TVNET.LV  ( https://ej.uz/ospb

FOTO: Shutterstock


Uldis Augulis: Bija laiks, kad arī opozīcijai tika...
Armands Krauze: Kariņam būtu jāvada valsts, taču v...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter