Nodibināta Latvijas Zemnieku savienības Krimuldas novada nodaļaŠodien,23.martā, Krimuldā tika nodibināta Latvijas Zemnieku savienības (LZS) Krimuldas novada nodaļa. Par Krimuldas novada nodaļas vadītāju tika ievēlēts Krimuldas novada domes priekšsēdētājs Guntars Grīnvalds, bet par nodaļas vadītāja vietnieku – Linards Kumskis.

Sanāksmē piedalījās LZS ģenerālsekretārs Artūrs Graudiņš un Zaļo un Zemnieku savienības frakcijas deputāts Armands Krauze (LZS).

A.Graudiņš jaundibinātās nodaļas biedrus iepazīstināja ar partijas vēsturi un tās politisko virzību, kā arī izteica cerību, ka jau 2017.gadā, kad Latvijas Zemnieku savienība svinēs savu 100 gadi un kad notiks pašvaldību vēlēšanas, katrā Vidzemes reģiona novadā būs pa vienai LZS nodaļai. Savukārt Armands Krauze rosināja nodaļas biedrus būt aktīviem un izmantot iespēju, lai klātienē tiktos un pārrunātu tiem aktuālos jautājumus ar Saeimā ievēlētajiem deputātiem un ZZS ministriju pārstāvjiem.

Latvijas Zemnieku savienība ir viena no lielākajām partijām Latvijā. LZS veido 1292 biedri, kuri apvienojušies 69 nodaļās.

LZS ar Latvijas Zaļo partiju veido politisko apvienību Zaļo un Zemnieku savienība. ZZS ir noslēgts sadarbības līgums arī ar Liepājas partiju un partiju „Latvijai un Ventspilij”. 


Informāciju sagatavoja:
Artūrs Graudiņš,
CP LZS ģenerālsekretārs.
Tālrunis: 29220284
E-pasts: arturs.graudins@lzs.lv


Partijas priekšsēdētāja Augusta Brigmaņa runa part...
Augulis: investīcijām ir būtiska nozīme darba viet...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter