NMA atgādina: pensionāriem bezmaksas ieeja Rīgas posmāJau šīs nedēļas nogalē, pēc neskaitāmu gadu pauzes, Rīgā norisināsies motokross - ''Monster Energy Superkauss'' ZZS Lielās balvas izcīņa.
 
Superkauss Rīgas posma organizēšana ir visai liels izaicinājums organizatoriem, un jau tagad, atrodoties ''finiša taisnē'', esam pārliecinājušies, ka izaicinājumu bija vairāk, kā sākumā domājām. Tas saistīts gan ar finansiāliem ieguldījumiem, gan dažādiem birokrātiskiem šķēršļiem. Jau pašā procesa sākumā bija skaidrs, ka izmaksas būs lielākas, un tās prasīs papildus resursu piesaisti, kurus parasti organizators iegūst divos veidos - piesaistot sponsorus un iekasējot naudu par biļetēm.
 
Lai arī NMA uz Rīgas posmu bija spiesta paaugstināt biļešu cenu, tomēr radām iespēju biļetes ar 30% atlaidi iegādāties iepriekšpārdošanā, un šo iespēju cilvēki izmantoja. Mūsu pētījumi rāda, ka samērā lielu apmeklētāju daļu sastāda pensijas vecuma cilvēki, kas ir viena no sabiedrības neaizsargātākajām daļām un, visbiežāk, tie ir motokrosa fani ar vismaz 30 gadu stāžu. Uzrunājām ''Zaļo un Zemnieku savienību'' un guvām atbalstu, pateicoties kuram, varējām ne tikai pensijas vecuma cilvēkiem biļešu cenas necelt, bet pat nodrošināt bezmaksas ieeju Superkauss posmā Rīgā.
 
NMA izsaka pateicību ZZS par pretimnākšanu un aicina visus interesentus svētdien apmeklēt ''Monster Energy Superkauss'' ZZS Lielās balvas izcīņu!  
 
Vectēvi ņem līdzi mazbērnus, jaunieši omītes un visi tiekas Zaķusalā. Vēlam jauki pavadīt brīvdienas.


Sākas pieteikšanās uz LZS jaunatnes nodaļas rīkoto...
Labklājības ministrija 15 uzņēmumiem piešķirs Ģime...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter