Nacionālās drošības risku gadījumā maize būs tikpat svarīga kā telefonsakari (Delfi)

Lauksaimniecības nozares kopējais pienesums ekonomikai pērn bija 3,43 miljardi eiro, un katram eiro ražošanas procesā nozare radīja papildu pievienoto vērtību 0,54 eiro apmērā, prezentējot domnīcas "Certus" pētījumu "No augsnes uz izaugsmi: Latvijas lauksaimniecības nozares analīze" uzsvēra viens no pētījuma autoriem, domnīcas valdes priekšsēdētājs Daunis Auers.

Lauksaimniecības pienesums valstij ir tik nozīmīgs, ka nozare viennozīmīgi ir kļuvusi par stratēģiski nozīmīgu, diskusijā pēc pētījuma prezentācijas secināja politiķi un eksperti.

"Maize ir tikpat svarīga kā telefonsakari gadījumā, ja vienā brīdī mums jābūt gataviem kādiem sliktiem scenārijiem," diskusijā, ko organizēja Apvienība par ilgtspējīgu lauksaimniecību un lauku vidi, norādīja Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs Māris Kučinskis. Viņš piebilda, ka pēdējā pusgada laikā diskusijās par valsts drošību līdztekus infrastruktūras un kibernoziedzības tematikai pieminēta arī lauksaimniecības nozares nozīme. "Ir pilnīgi skaidrs, ka lauksaimniecība ir stratēģiskas nozīmes nozare," uzsvēra Kučinskis.

Visu diskusiju sakties: DELFI.LV ( https://ej.uz/9o8q

Deputāts Viktors Valainis: šī koalīcija reti iekla...
Covid-19 krīzes vadība: Parlamentārās izmeklēšanas...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter