LZS jaunieši apmeklēja Ziemassvētku kauju muzejs, apskatot gan muzeja ekspozīcijas, gan dodoties pārgājienā pa muzeja informatīvo taku

Latvijas Zemnieku Savienības Jaunatnes nodaļa jaunieši apmeklēja Ziemassvētku kauju muzejs, apskatot gan muzeja ekspozīcijas, gan dodoties pārgājienā pa muzeja informatīvo taku. 

LZS Jaunatnes nodaļas vadītāja Renārs Šķesters-Kambals komentārs:Prieks, ka mūsu jauniešiem bija iespēja beidzot tikties klātienē un iepazīt gan vēsturiskos Ziemassvētku kauju notikumus, gan vienam otru. Aktīvs pārgājiens, baudot Latvijas ziemu, kopā ar superīgiem jauniešiem - lielisks veids kā pavadīt svētdienu! LZS Jaunatnes nodaļas biedres Viktorija Vēvere komentārs:Svaigā gaisā un lieliskā kompānijā pavadīta 3. advente! Bija patiess prieks iepazīt jaunos domu biedrus un vienoties kopīgā pastaigā pa šo vēsturiski nozīmīgo vietu, kura lika vēl vairāk novērtēt jauko kopā būšanu un svētku gaidīšanas mieru. Silta tēja, sarunas un galda spēļu turnīrs pēc pastaigas bija tieši tas, kas nepieciešams, lai atpūstos un uzlādētos jaunas nedēļas sākumam! Paldies! Bija superīgi!

ZZS: Nav pieļaujami slēpti „Latvijas Valsts meži” ...
ZZS: “Latvenergo” Latvijā jānodrošina elektrība pa...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter