LZS jaunatnes nodaļas vadītāja vietnciece Līga Neimane iekopj Inčukalna pirmskolas izglītības iestādes „Minka” jaunizveidotās apstādījumu dobesInčukalna pirmskolas izglītības iestādes „Minka” jaunizveidotās apstādījumu dobes tikai šogad ir izaugušas un pamatīgi sazaļojušas, un ir gatavas atrādīt savu krāšņumu mazajiem bērniem. Vadītājas Indras Podziņas iniciatīva un vēlme bērnu apkārtējo vidi padarīt kvalitatīvāku bija par iemeslu, lai tiktos ar Inčukalna novada iedzīvotāju, ainavu arhitekti un LZS jaunatnes nodaļas vadītāja vietnieci Līgu Neimani.        

 

No Līgas  Neimanes piedāvātajiem variantiem tika nolemts rietumu dobē stādīt zemsedzes augus – koši ziedošos flokšus akcentam, segliņu zemsedzei un kalnu priedes.        

 

Visi labiekārtošanas darbi tika veikti pašu spēkiem – rakšana, akmeņu pārstumšana, dobes formas veidošana, stādīšana.  Paldies bērnu vecākiem, kas talkas laikā aktīvi piedalījās darbos un kopīgiem spēkiem pēc projekta palīdzēja izveidot apstādījumus „Minkas” rietumu un galvenajā daļā. Projekta rezultātā katrs, kurš tagad apciemo bērnudārzu, redz sākumu labiekārtotai un sakoptai bērnudārza teritorijai.      

 

Inčukalna iedzīvotāji lepojas ar savu bērnudārzu! Un pēc skarbās pērnā gada ziemas, kas nežēloja lavandas, jau otro gadu šogad tika veidoti smaržu maisiņi no ievāktajiem lavandu ziediem


Eiropadomē neizslēdz iespēju piemērot pret Krievij...
Programmā "Skolas auglis" varēs piedalīties arī ar...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter